II edycja „Spacer po Zdrowie – zaproś swojego lekarza”

_DSC4197

Już po raz drugi zapraszamy Was na spacer 07 maja 2017 roku o godzinie 11.00 na Błoniach przy Centrum Olimpijskim ul. Wybrzeże Gdyńskie 4 Warto przyjść wcześniej, ponieważ czeka na Was jeszcze wiele innych atrakcji – rozgrzewka z doskonałymi trenerami, spotkania z ekspertami i Targ Wegański.

Najprostsza i najbezpieczniejsza forma ruchu dla wszystkich, niezależnie od wieku, stanu zdrowia i upodobań. Spacer jest przyjemny, relaksujący, poprawia koncentrację, zwiększa kreatywność.

Osoby, które łączą siedzenie z chodzeniem ilość rozwiązań problemów podwaja się w stosunku do tych, którzy tylko siedzą –  doskonały powód, aby chodzić podczas pracy lub przyjść nad Wisłę w pobliżu PKOL i pochodzić w naszym towarzystwie. 

Spacer wydłuża życie  – jak wydłużyć życie o 3,5 roku? – wystarczy chodzić 30 min dziennie przez 5 dni w tygodniu. Już 15 minut dziennie wydłuża życie o 2 lata. Jeżeli chodzimy 1 godzinę dziennie, nasze życie wydłuży się o 4 lata.

Spacer poprawia koncentrację i ułatwia myślenie – chodzenie ok. 8 km tygodniowo zwiększa objętość mózgu i zmniejsza problemy z pamięcią u osób z łagodnym otępieniem i chorobą Alzheimera.

Zapraszamy serdecznie, zapisy już ruszyły !

zapisy

_DSC4133 _DSC4359

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *