Eksperci

DSC_2404-sm

Małgorzata Perl

WSZYSCY WIEDZĄ O NIEJ, ŻE…

 • Magister  wychowania fizycznego AWF Warszawa ze specjalizacjami : rekreacja ruchowa i fitness oraz korektywa i kompensacja.
  Trener personalny, twórca wielu specjalistycznych programów treningowych.
  •    Trener personalny osób z chorobami przewlekłymi  (nadciśnienie tętnicze, choroba wieńcowa, cukrzyca, osteoporoza…)
  •    Autorka wielu artykułów i programów telewizyjnych poświęconych problematyce  fitness i wellness.
  •    Finalistka programu Shape: Kobiety, które zmieniają świat.
  •    Promotorka  zdrowego stylu życia, pomysłodawczyni i partner prozdrowotnego programu „Aktywność w każdym wieku”, „Zaskoczeni wiekiem”.
  •    Szkoleniowiec i terapeutka refleksologii twarzy i głowy.

NIKT NIE WIE O NIEJ, ŻE

 • Ma subtelny instynkt i zdolność szybkiego i spontanicznego reagowania. Ciągle się dokształca i doskonali. Sama nieustannie zmobilizowana, na innych działa równie mobilizująco.
  Świetnie wyczuwa ludzką naturę i funkcjonowanie psyche. Jest typem wszechstronnego pośrednika, człowieka „na luzie”, pozbawiona uprzedzeń, nigdy nie nawiązuje kontaktów dla wymiernych korzyści. Zakłada, że wszyscy ludzie, z którymi ma do czynienia, są dobrzy i uczciwi.
  •    Patrzy na świat z dystansem i ze zrozumieniem. Obdarzona intuicją, skutecznie angażuje się w działania nastawione na sukces. Jest na niego skazana!
  •    Jest wszechstronnie przygotowana do uprawiania swojego zawodu. Preferuje dociekania indywidualne, które nie odczłowieczają człowieka i nie kształtują go na aktualną modłę.
  Dzięki swym licznym walorom ma wielu przyjaciół. Ci, którzy nimi nie są, nie potrafią jej poważnie zaszkodzić!

lek. med. Anna Plucik-Mrożek

Absolwentka Śląskiej Akademii Medycznej, lekarz – specjalista chorób wewnętrznych.  Absolwentka studiów podyplomowych na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku: Zarządzanie i Marketing.

Przez osiem lat pracowała  w Katedrze i Klinice Chorób Wewnętrznych i Diabetologii Szpitala Bródnowskiego. Koordynator pracy na pododdziale Intensywnej Opieki Internistycznej Szpitala Bródnowskiego. Obecnie związana z Medicover, gdzie pracuje w Centrum Medycznym i na oddziale Emergency Szpitala Medicover.

Autorka artykułów w prasie fitness: „Body life” i „Fitness biznes”.

Pochłonięta ideą zapobiegania chorobom, odwracania negatywnych skutków chorób przewlekłych, hamowania ich rozwoju. Współautorka programu „Aktywność w każdym wieku” oraz programu „Zaskoczeni wiekiem” dla osób z chorobami przewlekłymi. Propagatorka  zdrowego stylu życia wśród swoich pacjentów i klientów klubu. Prywatnie – szczęśliwa mężatka od ponad 20 lat i matka trzech synów.